עמוד הבית
משו"ב
למידה בשעת חירום
צור קשר
לוח הצלצולים
תשלומי הורים


אודותינו
דבר המנהלת תשע"ט
החזון החינוכי תשע"ט
התאמות לימודיות תשע"ט
פרטי התקשרות צוות תשע"ט
לוח צילצולים
מפרש: פנים אל מול פנים/פנים
חוק זכויות התלמיד
מהיסודי לחטיבה בתש"פ
חוברת מידע לתש"פ
טופס הרשמה לקורס עמ"ט
חוברת המגמות לתש"פ
ספרי לימוד לתש"פ
לוחות מבחנים שש שנתיים
מתנדבים בקהילה
ח4 ארגנה בדצמבר חבילות שי עבור חיילים בודדים
תלמידי עירוני ב' מתנדבים במסיבה של האגודה למלחמה בסרטן
יום קהילתי בעירוני ב' 23.03.2012
בוקר קהילתי תשע"ב
``מעשה קטן וטוב`` ביקור גימלאי העיר
``מעשה קטן וטוב`` בבסיס מג``ב
``מעשה קטן וטוב`` בגן -תקשורת בעיר
``מעשה קטן וטוב`` איגרות ברכה לבוגרים
תלמידי שכבה י מתיכון רבין חוגגים פורים עם ילדים במחלקה האונקולוגית בהדסה עין כרם.
הפנינג שבועות התרמה למלחמה בסרטן
התנדבות למען העיוורים
מצטיינים ומצויינות
הילי בן אור- זכייה בפרס אמנות בינלאומי תשע"ז
פרס הצטיינות "אקדמיה בתיכון"
הסרט "השען העיוור" זכה במקום שני בתחרות מחוזית
זכיית הסרט "גייסט" בתחרות- יד ושם
מקום 1 לקליפ "היא לא אומרת כלום"
דן הרף מכיתה יא'7- אלוף ישראל ברכיבה על סוסים.
מקום ראשון לסרט "רע מנעוריו" בוגרי תשע"א
יום עיון במרכז האמריקאי בירושלים
FRC FLL רובוטיקה
FRC FLL רובוטיקה
FRC בחטיבה העליונה
FLL תמונות
מועדון הספורט הבית ספרי
תקנון החינוך הגופני והספורט
פלייר למועדון הבית ספרי
מקום ראשון לקבוצת הכדורעף במועדון הספורט
תמונות מועדון הספורט
הישגים לנבחרת הכדורעף 02/05/12
הישג היסטורי לנבחרת כדורעף בנות בשכבה ז'!
מקום ראשון לנבחרת הכדורעף בנים שכבה ז' מחוזי
בטחון ובטיחות
ביטוח תאונות אישיות
רענון איסור נסיעה בטרמפים
נוהל שימוש באופניים חשמליים
אורח חיים בריא
ביטוח שיניים יוני 2019
מניעת השפעת
ביטוח תאונות אישיות טפסים
אכילה נבונה בגיל ההתבגרות
"בבוקר אכול כמלך"...
מה לאכול ומתי כדי למקסם כל אימון גופני
צמא
עישון נרגילה
הפרעות אכילה והפרעות באכילה, מה בין הנורמלי לפתולוגי? מאת עינת צובר
יתרונות הליכת בוקר
אילו מדדים משתפרים כשמבצעים פעילות גופנית?
10 משפטים שמעודדים ילדים
מחקר: הגורם המרכזי לסוכרת – עלייה בצריכת הסוכר
לזכרם



כל הדפים

פרטי התקשרות צוות תשע"ט


דרכי התקשרות צוות עירוני ב'  

שם

מקצוע/ תפקיד

כתובת מייל

אבישי קליימן

מחנך י4  / רכז תקשורת תחום מעשי / רכז זהב

[email protected]

אביבית סידלר

יועצת שכבה ט' / כישורי חיים

[email protected]

אביטל נדר

מורה ללשון

[email protected]

אורה בן-עזרא

מחנכת יא6/ היסטוריה

 [email protected]

אדית תבור

מרפאה באומנות

[email protected]

אורה כרמי

יועצת שכבה ח'+יב'

[email protected]

אורלי ספיבק

רכזת אנגלית חט"ב

[email protected]

אורלי גולדנר

יועצת שכבת ז'

[email protected]

אורלי שאול

מתמטיקה

[email protected]

אורנה ברמי

מזכירת מנהלת בית-ספר

[email protected]

אורית גחטמן

רכזת מתמטיקה חט"ע

[email protected]

אורית קמפינסקי

מרכז למידה

[email protected]

אייל סיני

רכז פיזיקה/פיזיקה

[email protected]

אילנה לוי בלוך

חנ"ג

[email protected]

אילנית גלעדי-עזוז

רכזת כיתות ל"ב/לשון

[email protected]

איריס גולדפרב

מחנכת יא'3

[email protected]

אירנה רבינסקי

ביולוגיה

[email protected]

אירית דואק

מחנכת ז'3

[email protected]

אירית רוקח

מחנכת יא'8/ היסטוריה

[email protected]

איציק פינטו

אב בית

[email protected]

אלי חייט

חנ"ג

[email protected]

אמונה שניר

מחנכת ח'6 /לשון

[email protected]

אני זפקה

תומכת למידה י'3

[email protected]

אנה-לי פרחודניק

מחנכת יב'2/ אנגלית

[email protected]

אסף קרסיק

מחנך י/2 מקרא/משפט עברי

[email protected]

אריאלה רוסו

תומכת למידה

[email protected]

אריאל קברל

מחנך ח'7/חנ"ג/תעבורה/בטחון

[email protected]

אתי כהן מצליח

מדעים

[email protected]

אתי רובינשטיין

רכזת גאוגרפיה/ גאוגרפיה

[email protected]

בני ברקו

פיסיקה

[email protected]

בוריס קז'דאן

תקשורת

[email protected]

בני גלזנר

מתמטיקה

[email protected]

גל שחם

תקשורת

[email protected]

גילי סלומון

רכזת יב'/ חינוך יב'1/ ספרות

[email protected]

גלית חזן

תומכת למידה יא'3

[email protected]

גלית מוכתר

מתמטיקה

[email protected]

גלית מוסקוביץ

מזכירת חט"ב

[email protected]

גלעד ברט

ביולוגיה חט"ע

[email protected]

דורית ישראל

ספרנית

[email protected]

דורית פרח

ביולוגיה

[email protected]

דינה קמפינסקי

מורת שילוב חברתי

[email protected]

דינה קנפו

מרכז למידה

[email protected]

דליה בליימן

מקרא ומשפט עברי

[email protected]

דליה ברק

תומכת למידה ח'3

[email protected]

דנה גולדהמר

מחנכת ט'5/ מתמטיקה/רכזת השתלבות

[email protected]

דנית כהן

מזכירת חט"ע

[email protected]

הילה קדמן

מדעי המחשב

[email protected]

ורד בכר

מחנכת יא'7 / מקרא

[email protected]

ורד בנד

מחנכת ט' 6 /מתמטיקה

[email protected]

ורדית דפני

מורה לעיצוב

[email protected]

ורד לייבוביץ

רכזת ז'/ חינוך ז1/  ס. ורכזת חברתית/ היסטוריה                       

[email protected]

זהבה שלוס

מתמטיקה

[email protected]

זהבה זרקור

תומכת למידה ז'3

[email protected]

זהבה פוזניאנסקי

מחנכת ז'2//היסטוריה

[email protected]

זהבית מלין

מתמטיקה

[email protected]

חגית שמואלי

תומכת למידה יב'3 / רפרנטית השאלת ספרים

[email protected]

חני גלר

אנגלית

[email protected]

חפצי גולן שטרית

רכזת הבעה חט"ב

[email protected]

טלי בן-גיגי

רכזת ספרות חט"ב /ספרות

[email protected]

טלי ויצמן

הנהלת חשבונות/רכש

[email protected]

טלי סרי

מחנכת י/8   גאוגרפיה

[email protected]

יפעת דותן

מחנכת ז/6/ חנ"ג

[email protected]

יהודה איבי

מתמטיקה

[email protected]

יהודה טורקניץ

מחנך ט7/ חנ"ג

[email protected]

יהודה טמיר

מתמטיקה

[email protected]

יובל עזאני

של"ח/רכז טיולים

 [email protected]

יונתן רבר

חנ"ג/ רכז מגמת חנ"ג

[email protected]

יוספה סינגר

אנגלית

[email protected]

יעל אדמובסקי

מחנכת יא'2/מתמטיקה

[email protected]

יעל אלפסי

רכזת מתמטיקה חט"ב

[email protected]

יעל גרינוולד

אנגלית

[email protected]

יעל יוסיפון

רכזת תקשוב/מקרא

[email protected]

יעל קציר

היסטוריה /תרבות ישראל/ גג

[email protected]

יעקב קינן

מתמטיקה

[email protected]

יערה שחר

ביולוגיה

[email protected]

יפעת בלייק

רכזת מערכת/ מקרא

[email protected]

כנרת חן

ערבית

[email protected]

לבנת  הוך צ'יקורל

מחנכת יב4/ערבית

[email protected]

לוטם קרה

מחנכת ח5/אנגלית

[email protected]

לילך גבע

מחנכת יב'8/ מקרא/משפט עברי

[email protected]

לימור גלעד

מנהלת חטיבת ביניים / מקרא / ספרות

[email protected]

לימור בוסקילה

אמנות / לשון

[email protected]

מיכל בנימין

עיצוב

[email protected]

מאיה בן אריה

מזכירה חברתית ואחראית אחזקה

[email protected]

מאיר זוהר

מחנך יב'8  אזרחות/ רכז רובוטיקה

[email protected]

מוטי אופיר

מנהל החטיבה העליונה/ רכז ביולוגיה

[email protected]

מיטל בוהדנה

מנהלת חשבונות ראשית

[email protected]

מיטל קלדרון

ערבית

[email protected]

מיכל חסון-אילו

יועצת שכבת יא'/ פסיכולוגיה

[email protected]

מיכל מצויינים

מחנכת ט'3

[email protected]

מישל בר-נץ

אנגלית

[email protected]

מירי חלואה

מחנכת ח1/ ערבית

[email protected]

מעיין ארפה

מטפלת ריגשית

[email protected]

מרטין וולפמן

מחנכת יב'6/ אנגלית

[email protected]

נגה רוזביץ

מחנכת י7/ רכזת לשון

 [email protected]

כלנית לחנה

מתלי"ת

[email protected]

נינו זומר

אנגלית

[email protected]

ניסים לוי

רכז רובוטיקה חט"ב/מתמטיקה

[email protected]

ניצן אבקסיס

רכזת תקשורת/רכזת זה"ב/תקשורת

[email protected]

נחמה דוואב

לבורנטית

[email protected]

נעמה הומינר

מחנכת ח'4

[email protected]

נעמה מסיקה

מדעי החברה

[email protected]

נעמה סורקיס-קוניץ

אזרחות/מד"ח/רכזת אזרחות/ רכזת מדידה והערכה

[email protected]

נעמי פינצי

אחראית אתר בית הספר/רכזת אומנויות העיצוב

[email protected]

סבטה קוזל

רכזת י' /מחנכת י'3/מתמטיקה

[email protected]

סיגל קסלר

רכזת חברתית חט"ב/מחנכת ט5/מתמטיקה

[email protected]

סמדר ידגר

מטפלת רגשית

[email protected]

עדי ארבל

מטפלת רגשית

[email protected]

עדי קרן

מחנכת י'5/תקשורת/היסטוריה/ רכזת חברתית חט"ע

[email protected]

עופרה סוריה

מחנכת יב'7 /אזרחות

[email protected]

עוזי אבטה

אב בית

[email protected]

עידן אפלמן

מחנך ז/4  / ספרות

[email protected]

עידית כהן

מחנכת ח/3

[email protected]

עינת טויזר

מחנכת ט'4/ אנגלית

[email protected]

עליזה קופליק

מזכירת בגרויות חט"ע

[email protected]

עמית מירז

היסטוריה

[email protected]

ענבל לוי

סגנית העצמה חינוכית ומצוינות/ רכזת שכבה ח'/ מחנכת ח'2/תרבות ישראל

[email protected]

ענת רוזמן

רכזת חנ"מ/מחנכת יב'3/מתמטיקה

[email protected]

ערן הולנדר

רכז תאטרון

[email protected]

פני הכהן

תומכת למידה ט'3

[email protected]

פנינה לזרובסקי

רכזת התאמות / לשון והבעה

 [email protected]

פנינה שמש

מחנכת ט'1/ לשון

[email protected]

פרח איתן

מנתחת התנהגות

[email protected]

קובי הרוש

רכז שכבה יא' /מחנך יא'1 / פילוסופיה

[email protected]

קרן פדרובסקי

מזכירת כוח אדם

[email protected]

ראומה חימוביץ

מחנכת ז'7 רכזת היסטוריה חט"ב/

רכזת התפתחות ומערבות אישית י'/יא'

[email protected]

רבקה גפן

לשון

[email protected]

רג'ין שושן ציטיאט

תאטרון

[email protected]

רון גולן

אב בית

[email protected]

רונית בירנבאום

רכזת היסטוריה חט"ע/ היסטוריה

[email protected]

רונית מרציאנו

מחנכת יא'4/ רכזת מחשבים

[email protected]

רותי פלג

אומנות

[email protected]

רחל אידלמן

רכזת כימיה

[email protected]

רחל עוזרי

כימיה

[email protected]

רחל סיילן

אחראית מעבדות

[email protected]

רחל שלום

תומכת למידה

[email protected]

רחלי שפרלינג

מזכירת מערכת/מזכירת פדגוגיה

[email protected]

רינת מלכה

רכזת מדעים/מדעים

[email protected]

ריקי נגרי

מנהלת בית-ספר/ערבית

 [email protected]

ריקי סיטון

מחנכת י'6 /ספרות

[email protected]

רמה נדב

רכזת ספרות חט"ע/ספרות

[email protected]

רמי פלץ

מחנך יא'5/אזרחות

[email protected]

רמי דיין

מדעי המחשב

[email protected]

רננה מארק

של"ח

[email protected]

ריעות לב

ערבית

[email protected]

רקפת פלד

חנ"ג / רכזת חנ"ג

[email protected]

שגיא ארביב

מחנך י/1 גאוגרפיה

[email protected]

שגית צברי

לבורנטית

[email protected]

שונית ענבר

אחראית מנב"ס ומשו"ב

[email protected]

שירלי יהוד-אלחדד

לבורנטית

[email protected]

שרון נאור

יועצת שכבה י'/ לשון

[email protected]

שרון רוטשילד

רכזת שכבה ט' /מחנכת  ט'2/ספרות

[email protected]

שרי רודיטי

רכזת אנגלית חט"ע

[email protected]

שרית סינואני

סגנית פדגוגית/מתמטיקה

[email protected]

תמי לדרמן

ספרנית

[email protected]

תמר בן שושן

מחנכת ז/5  ספרות/תרבות ישראל

[email protected]

 

 

 

 


למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share

 

כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר