עמוד הבית
אודות
דבר מנהלת הקריה
לוח צלצולים
מחטיבות לתיכון לב
תקנון חטיבה עליונה
עת לתת
פורים 2017
ערב מגמת מחול תשע"ז
יום הזכרון תשע"ז
מירוץ השישה
יום התלמיד תשע"ז
יום כייף שכבת יב
אות הפעיל המצטיין תשע"ז
"השראה לעתיד וקריירה ברחובות"- " INSPIRE TO CAREER "
יום גיבוש שכבת י תשע"ח
מקצועות לימוד
אומנות
אזרחות
אנגלית
ביולוגיה
ביוטכנולוגיה
גיאוגרפיה
היסטוריה
הנדסת תוכנה
חנ"ג
כימיה
לשון
מדעי החברה
מדעי המחשב
מוסיקה
מחול
מתמטיקה
ניהול עסקי
ספרות
ערבית
פיסיקה
פסיכולוגיה
תקשורת
תנ"ך
המסע לפולין 2017
יומן מסע
אישור יציאה ללוחמי הגטאות
רשימת הקבוצות לפולין 2017
תאריכים חשובים
תוכנית הכנה למסע לפולין 2017
טופס רישום למסע
טופס בקשת מלגה
מכתב מידע מס 1
פעילות מקוונת לקראת המשלחת
מידע שימושי
טפסים
נוהל ערעור על ציון מבחן בגרות
טל לנוער במצוקה
פרס חינוך
מעבר מהחטיבות לתיכון
מעבר מכיתה י' ליא תשע"ח
כיתת נחשון
אודות תוכנית נחשון
תנאי קבלה
מגמת מחול
צור קשר

כל הדפים

מידע כללי

אות הפעיל המצטיין תשע"ז


ביום ראשון האחרון 11/6 התקיים בעירונוער טקס פעיל מצטיין רשותי .

מתוך 20 תלמידים בעיר רחובות אשר זכו בהצטיינות זו לתיכון קציר יש ייצוג מכובד של 10 תלמידים אשר זכו לתעודת הצטיינות והוקרה על פעילות התנדבותית חברתית למען הקהילה.

 

בטקס נכחו הורים, תלמידים וצוותים חינוכיים מבית הספר

מצורף קובץ ובו שמות התלמידים אשר זכו באות הפעיל המצטיין ופירוט קצר על פועלם

יישר כוח

 

 

התלמידים שזכו ב"אות הפעיל המצטיין":

·         מורן לביא מכיתה יא'3- מתנדבת בליצנית רפואית לאחר שעברה קורס של ליצנות רפואית בהדרכת איציק הליצן בקריית עקרון. הקורס היה של 7 מפגשים בהם למדו התלמידים רבות מאיציק הליצן ו התנסו בביקורים בבית החולים "קפלן". בנוסף מורן אחראית מעורבות חברתית ( ממצית) בכיתתה שנה שנייה ברציפות.

·         שובל דגמי מכיתה יא'4- במסגרת הנהגת המש"צים היא ראש צוות של פרוייקט שנקרא אשכולות שהמטרה שלו בגדול זה חשיפה של המש"צים בכיתות ט באופן חלקי לפעילות השוטפת שעושים בהנהגה ובנוסף אחראית לוגיסטיקה בקורס שנעשה בקיץ. כמו כן פעילה  במועצת תלמידים בית ספרית חלק מצוות ימים מיוחדים ואחראית מעורבות חברתית בכיתה שלה כבר שנה שנייה.

·         מתן כצנלסון מכיתה יא'5 - מתנדב בתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו " שם הוא נמצא בתפקיד ההדרכה שזה תפקיד של "מחשבה, אהבה, מחויבות ורצון" בתפקיד הוא כותב ומדריך פעולות לילדים בעלי צרכים מיוחדים וילדים מהחינוך הרגיל. מגיל 6 ועד 21.

·         שיר קזז מכיתה יא'6 - מתנדבת בהנהגת המש"צים כאשר בחופשים היא מדריכה חניכים בכיתות ח' וט' כך שבסוף חטיבת הביניים הם יוכשרו להיות מש"בים ולהיות חלק מהנהגת המש"צים . בנוסף שיר מרכזת סניף בעמותת "לתת" במשך שנתיים במבצעי איסוף מזון אשר נערכים פעם בשנה , לוקחת חלק פעיל בתוכנית "שגרירים צעירים" ואף טסה למשלחת הסברה ברוסיה ונוטלת חלק פעיל במועצת התלמידים של בית הספר . כמו כן שיר אחראית מעורבות חברתית בכיתתה שנה שנייה ברציפות .

·         תאיר נחמני מכיתה יא'9 - מתנדבת בתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" כחלק מצוות חו"מ (חניכים ומשפחות) בכנפיים של קרמבו בצוות שאחראי על החניכים ועל הקשר עם המשפחות שלהם, כל בעיה או צורך שיש לחניכים הצוות שלה דואג לטפל בו. בנוסף לכך תאיר אחראית על המעורבות החברתית בכיתתה שנה שנייה ברציפות.

·         גל נחמני מכיתה יב'3- מתנדבת בתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" שם היא חונכת את יובלי שהיא ילדה  בת 11 מקסימה עם אוטיזם זאת השנה השנייה שלה איתה ובנוסף היא פעילה בצוות מפעלים ולוגיסטיקה בסניף.

·         טל רוזנברג מכיתה יב'3-  מתנדבת בתנועת הנוער כנפיים של קרמבו בתור רכזת מפעלים , אחראית על התחום הלוגיסטי והאדמיניסטרטיבי בסניף, אחראית על תחום הבטיחות בסניף, על אירועי חוץ , רכש סניפי , מעקב תקציבי , תחום ההסעות של החניכים , ציוד סניפי , נוכחות עובדת סיעודית ומתנדב מד"א.

·         רותם ארדני מכיתה יב'5-  מתנדבת בתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" כחונכת לילדה בשם יעל עם תסמונת דאון, עוברת יחד איתה את הפעולות, עוזרת כשצריך, וגם חניכה שעוברת פעולות חונכים על ידי צוות המדריכים.

·         מאיה זלצמן מכיתה יב'5- מדריכה שלוש שנים בתנועת הנוער "הצופים" השנה הדריכה בתוכנית צמי״ד -ילדים עם צרכים מיוחדים, שזו הדרכה מיוחדת מאוד ושונה מהשנים הקודמות,  בהם הדריכה חניכים ללא צרכים מיוחדים.

·         איילת נייר מכיתה יב'5- מתנדבת בתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" בתור רכזת הדרכת חניכים. היא אחראית על תוכן הפעילויות בפעולה ודרך העברתן. רחוב דב קליין 1, רחובות

טלפון: 08-9476526

פקס: 08-9460179
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר