עמוד הבית
אודות
דבר מנהלת הקריה
לוח צלצולים
מחטיבות לתיכון לב
תקנון חטיבה עליונה
עת לתת
פורים 2017
ערב מגמת מחול תשע"ז
יום הזכרון תשע"ז
מירוץ השישה
יום התלמיד תשע"ז
יום כייף שכבת יב
אות הפעיל המצטיין תשע"ז
"השראה לעתיד וקריירה ברחובות"- " INSPIRE TO CAREER "
יום גיבוש שכבת י תשע"ח
מקצועות לימוד
אומנות
אזרחות
אנגלית
ביולוגיה
ביוטכנולוגיה
גיאוגרפיה
היסטוריה
הנדסת תוכנה
חנ"ג
כימיה
לשון
מדעי החברה
מדעי המחשב
מוסיקה
מחול
מתמטיקה
ניהול עסקי
ספרות
ערבית
פיסיקה
פסיכולוגיה
תקשורת
תנ"ך
המסע לפולין 2017
יומן מסע
אישור יציאה ללוחמי הגטאות
רשימת הקבוצות לפולין 2017
תאריכים חשובים
תוכנית הכנה למסע לפולין 2017
טופס רישום למסע
טופס בקשת מלגה
מכתב מידע מס 1
פעילות מקוונת לקראת המשלחת
מידע שימושי
טפסים
נוהל ערעור על ציון מבחן בגרות
טל לנוער במצוקה
פרס חינוך
מעבר מהחטיבות לתיכון
מעבר מכיתה י' ליא תשע"ח
כיתת נחשון
אודות תוכנית נחשון
תנאי קבלה
מגמת מחול
צור קשר

ארכיון חדשות

שינויי מערכת יום רביעי 18.10


שינויי מערכת יום רביעי 18.10

יום ד'   כח'    בתשרי    תשע''ח            18.10.17

 

כיתה י2 – מבחן בספרות בשיעורי 1,2 בהשגחת גרטי ענת בחדר י2.

כיתה י3,- מבחן בספרות בשיעורים 1,2 בהשגחת ירוש אלירון בחדר י3.

כיתה י4 – מבחן בספרות בשיעורים 5,6 בהשגחת ירוש אלירון בחדר י4.

כיתה יא 2 – שיעור 2 חנ''ג בנות לא יתקיים. יתקיימו תגבורים במתמטיקה:

                      עם אלה במעבדה ביולוגיה ב', עם מרינה בחדר יא2.

כיתה יא9 – מבחן בהיסטוריה בשיעור 5 בהשגחת צברי סמדר בחדר יא9.

כיתה יא6 – בשיעור 4 חנ''ג בנות מצטרפות לקבוצה של איריס במגרש ספורט.

כיתות יא 2,יא4,יא7,יא8 – מבחן במתמטיקה בשיעורים 4,5,6  

 

 

מורה המלמד

כיתות

 

שיעור

3 יח''ל

ח' מעבדת

פיזיקה

יוסי

יא 7, יא 8

 

3 יח''ל

עינב

ח' ספח 4

יא 4, יא 7

3 יח''ל

אירנה

ח' יא7

יא 7

4 יח''ל

רונית

ח' יא4

יא 2, יא 4

יא 7, יא 8.

5 יח''ל

אלה

ח' ספח 2

יא 2, יא 4

יא 7, יא 8.

5 יח''ל

מרינה

ח' יא2

יא 2

 

4

יוסי

קרן סגל'

 

אירנה

גרטי

ענת

ירוש

אלירון

אלמוג

אוריה

 

5

יוסי

לואנה מ'

אירנה

רונית

אלה

מרינה

 

6

הארכת

זמן

יוסי

חן רן

אירנה

רונית

אלה

מרינה

 

משך הבחינה

11.00-12.40,

הארכת

זמן עד 13.05

11.00-12.40,

הארכת

זמן עד 13.05

11.00-12.40,

הארכת

זמן עד 13.05

11.00-12.50,

הארכת

זמן עד 13.20

11.00-12.50,

הארכת

זמן עד 13.20

11.00-12.50,

הארכת

זמן עד 13.20

 

6

בסיום מבחן:

תלמידי יא 7 – בשיעור 6 ספרות עם ענת גרטי בחדר י8. שיעור 7 לפי המערכת.

תלמידי יא 2 – בשיעור 6 חינוך ערכי עם סקאל רחל במעבדת מחשבית הנדסת תכנה.

                        שיעור 7 לפי המערכת.

תלמידי יא 4 – בשיעור 6 חינוך ערכי עם צברי סמדר בחדר יב8. שיעור 7 לפי המערכת.

תלמידי יא 8 – בשיעור 6 היסטוריה עם יקר יואב בחדר יא8. שיעור 7 לפי המערכת.

נא להגיע  לכיתות  אחרי סיום המבחן.

 

כיתות יב 3,יב 5,יב 7,יב 9 – שיעורים 1,2 ביולוגיה של אבי בר לא יתקיימו.

כיתה יב 6 –  שיעור 2 כישורי חיים בחדרים יב6 ו-יב7.

                      שיעור 4  מתמטיקה עם מלכיאלי שירלי יתקיים בחדר יא4.

כיתות יב 2, יב 9 - שיעור 4 מתמטיקה 5 יח''ל עם מרינה קגנוביץ יתקיים בחדר יא9.

כיתה יב 4 – שיעור 3  חנ''ג בנות עם נוסביום אמיר בחדר יב4.

אסיפת ההורים של תלמידי שכבת י' שלומדים פיסיקה במכון דוידסון.

 



רחוב דב קליין 1, רחובות

טלפון: 08-9476526

פקס: 08-9460179
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר