עמוד הבית
אודות
דבר מנהלת הקריה
לוח צלצולים
מחטיבות לתיכון לב
תקנון חטיבה עליונה
עת לתת
ערב מגמת מחול תשע"ז
אות הפעיל המצטיין תשע"ז
"השראה לעתיד וקריירה ברחובות"- " INSPIRE TO CAREER "
יום גיבוש שכבת י תשע"ח
22 שנה לרצח רבין
אליפות סטראטאפ לנוער
טיול שנתי מחזור מג
פורים תשע"ח
ערב מגמת מול תשעח
מקצועות לימוד
אומנות
אזרחות
אנגלית
ביולוגיה
ביוטכנולוגיה
גיאוגרפיה
היסטוריה
הנדסת תוכנה
חנ"ג
כימיה
לשון
מדעי החברה
מדעי המחשב
מוסיקה
מחול
מתמטיקה
ניהול עסקי
ספרות
ערבית
פיסיקה
פסיכולוגיה
תקשורת
תנ"ך
מידע שימושי
טפסים
נוהל ערעור על ציון מבחן בגרות
טל לנוער במצוקה
פרס חינוך
מעבר מהחטיבות לתיכון
מעבר מכיתה י' ליא תשע"ח
כיתת נחשון
אודות תוכנית נחשון
תנאי קבלה
מגמת מחול
צור קשר

כרטיסי זכרון

לזכרם

שגב טלשגב טל

בן אורית ואיתן. נולד ביום י"ט באדר תשמ"ז (20.3.1987) בחיפה. את שנותיו הראשונות עשה בשכונת הדר הכרמל בחיפה. בהיותו כבן שנתיים, עבר עם משפחתו להתגורר ביוהנסבורג שבדרום-אפריקה, שם ביקר בגן הילדים והחל את לימודיו היסודיים בבית-הספר "Emmarentia Primary School". בתקופה זו גילה את אהבת השחייה והצטיין בכך.

טל היה ילד שקט וטוב, נוח לבריות ואהוב על חבריו הודות ללבו השופע נדיבות ולמצב רוחו העליז תמיד. כשהיה בן תשע, שבה המשפחה לארץ; תקופה קצרה התגוררו בקיבוץ נגבה הסמוך לאשקלון, וטל למד בבית-הספר שבקיבוץ. בשנת 1996 עבר עם אמו ובן זוגה להתגורר במושב סתריה והמשיך את לימודיו בבית-הספר "נצר סירני" שליד באר יעקב. בהיותו בן שלוש-עשרה עברה המשפחה להתגורר ברחובות, וטל החל ללמוד בחטיבת-הביניים ובתיכון "קציר" שבעיר, שם גם סיים את חוק לימודיו. בתקופת התיכון אהב לשחק כדורסל, נהג לרוץ בערבים ופיתח כושר גופני משובח.

בחודש נובמבר 2005 התגייס טל לצה"ל. הוא החל את שירותו בחיל התותחנים וסיים טירונות כללית. טל נפל בעת שירותו ביום כ"ג בטבת תשס"ו (23.1.2006) והוא בן תשע-עשרה. הוא הובא למנוחות בבית-העלמין הצבאי ברחובות. הניח הורים ושלושה אחים - יוני, דן ואדם.

לטל היו חברים רבים שהעריכו את אופיו והוקירו את נדיבותו ואת נכונותו לעזור לכל אחד בכל עת. טל מעולם לא ביקש דבר לעצמו ותמיד דאג למשפחתו ולחבריו. מותו הבלתי צפוי חולל זעזוע בנפשם של הוריו ובני משפחתו והותיר עצב עמוק בלב אוהביו.רחוב דב קליין 1, רחובות

טלפון: 08-9476526

פקס: 08-9460179
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר