עמוד הבית
אודות
דבר מנהלת הקריה
לוח צלצולים
מחטיבות לתיכון לב
תקנון חטיבה עליונה
עת לתת
ערב מגמת מחול תשע"ז
אות הפעיל המצטיין תשע"ז
"השראה לעתיד וקריירה ברחובות"- " INSPIRE TO CAREER "
יום גיבוש שכבת י תשע"ח
22 שנה לרצח רבין
אליפות סטראטאפ לנוער
טיול שנתי מחזור מג
פורים תשע"ח
ערב מגמת מול תשעח
מקצועות לימוד
אומנות
אזרחות
אנגלית
ביולוגיה
ביוטכנולוגיה
גיאוגרפיה
היסטוריה
הנדסת תוכנה
חנ"ג
כימיה
לשון
מדעי החברה
מדעי המחשב
מוסיקה
מחול
מתמטיקה
ניהול עסקי
ספרות
ערבית
פיסיקה
פסיכולוגיה
תקשורת
תנ"ך
מידע שימושי
טפסים
נוהל ערעור על ציון מבחן בגרות
טל לנוער במצוקה
פרס חינוך
מעבר מהחטיבות לתיכון
מעבר מכיתה י' ליא תשע"ח
כיתת נחשון
אודות תוכנית נחשון
תנאי קבלה
מגמת מחול
צור קשר

כרטיסי זכרון

לזכרם

עיני ששוןעיני ששון

בן יעקב ואראלה. נולד ביום ל' בחשון תש"ך (1.12.1959) ברחובות- כבן שלישי במשפחה מרובת-ילדים. ששי התחיל את לימודיו בבית-הספר 'יוסף שפרינצק' שבמקום. כבר בבית-הספר נתגלתה התכונה העיקרית שנתברך בה - אזרחות טובה. הנהלת בית-הספר רשמה לזכותו של ששי, כי "תמיד התנדב לעזור לצות המורים והעובדים בבית-הספר, ועשה זאת במסירות, בנאמנות ובבגרות מלאה. גילה יחס אנושי חם לחבריו, וכל שנזקק לעזרה זכה מששי לטיפול מסור. הוא היה אהוב ונערץ על כלל המורים והתלמידים כאחד, בזכות אופיו הנוח והטוב ומזגו הרגוע. ועדות לכך - הפרס ל'אזרחות טובה' - היחיד מכל המחזור המסיים - עם תום לימודיו בבית-ספרנו."

כן הצטיין ששי מילדותו ביכולת-ספורטיבית מעולה. הרבה תעודות ופרסים על הישגים ספורטיביים צבר במגרתו. ענף הספורט החביב עליו ביותר היה הכדוריד. הוא היה חבר בקבוצת 'הפועל' רחובות לכדוריד ונטל חלק בקורס ראשי-קבוצות מטעם מכון וינגייט. היה חבר בתנועת 'הנוער העובד והלומד'.

ששי נכנס לחטיבת-הביניים של ביה"ס ע"ש קציר ולמד בו עד לכיתה י'. בפרק-זמן מסוים רכש את מקצוע החרטות, ובזמן הנותר עד לגיוסו לצה"ל - כשנה-וחצי - עבד במכון וייצמן, כחניך בשרברבייה. מנהלה מציין, כי "היה עובד מעולה, אחראי ומסור; בעל יזמה ותושייה ומקובל על כל עובדי המחלקה."

דרכו של ששי בצה"ל הובילה אותו מראשיתה אל חיל-התותחנים. הוא גויס בפברואר 1978 ועבר קורס מקצועי בעמק-הירדן. אולם, בצה"ל לא זכה ששי לגלות את מלוא-יכולתו. חודשים מעטים לאחר גיוסו נתקף במחלת קדחת-הבהרות והוא נפל בעת שירותו - ביום ב' בתמוז תשל"ח (7.7.1978). הובא למנוחת-עולמים בחלקה הצבאית של בית-העלמין שברחובות. השאיר אחריו הורים, שלושה אחים ואחות.

מפקדו של ששי כתב למשפחה השכולה: "בפרק-הזמן הקצר ששירת ביחידתנו ניכרו בו תכונות טוהר-הלב והנכונות לבוא לעזרת חבריו ולסייע להם במצבים קשים."

ועדת השמות של עירית רחובות נענתה לבקשת המשפחה לקרוא לגן חדש - שהוקם בעיר בפינת הרחובות התאנה ובארי, שבקרבתה התגורר ששי - על שמו של ששון עיני.רחוב דב קליין 1, רחובות

טלפון: 08-9476526

פקס: 08-9460179
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר