חזרה לאתר בית הספר
עמוד ראשי
כניסה לגלריות

כל הדפים

הפקות גמר 2009

מגמת תיאטרון - הצגות


מגמת תיאטרון -הפקות גמר
מחזור כ"ג

 

אקווס
מאת: פיטר שאפר

בימוי: הדס פדר

מורה מלווה: ראובן קלינסקי


על המחזה:

דוקטור דייסארט, פסיכיאטר ילדים מצליח, מקבל לטיפולו מקרה יוצא דופן: אלן בן השבע-עשרה ניקר את עיניהם של ארבעה סוסים ללא כל סיבה נראית לעין. בניסיון להבין את הנער פוגש דייסארט את פרנק ודורה, הוריו של אלן, זוג שבור ומנותק. דייסארט פוגש גם את ג'יל, נערה חסרת שליטה שדורשת בתוקף לפגוש את אלן מסיבה לא ידועה. במקביל אנו זוכים להכיר את אלן, נער משוחרר ופראי, שנותן ליצריו העזים לשטוף אותו וחווה חופש ותשוקה שרובנו לא נזכה לחוות. וכך אנו עומדים בפני דילמה: האם, כפי שטוענת השופטת הסטר סולומון, מוטב לחיות בעולם בטוח ומעוקר, או שנלך בדרכו של אלן, הרוויה בתשוקה אך גם בסבל צרוף?

 

מועדי הצגות:

יום רביעי, טו באדר, 11 במרץ, בשעה 20:00

יום חמישי, טז באדר, 12 במרץ, בשעה 13:00 ובשעה 20:00

 

יובֶל

מאת: ג'ורג' טאבורי
בימוי: אדם מיקלף

מורה מלווה: בטי השכלעל המחזה: 

"פושעים רגילים לחזור למקום פשעם-גם קורבנות" ההצגה מתרחשת בבית קברות יהודי על שפת נהר הריין בגרמניה, בשנת 1983- יובל מעליית היטלר לשלטון.
ירגן, ניאו-נאצי צעיר, חוזר לבית הקברות בכדי לרסס כתובות נגד יהודים, רק שהפעם מתעוררים המתים ויוצאים מקברם. לאורך ההצגה הם מספרים את סיפוריהם, משחזרים רגעים מחייהם, ומתמודדים עם ירגן, עם אנה, קברנית בית הקברות, ועם הריסת בית הקברות שקרבה ובאה.
המחזה עוסק בטירוף ודמיון, בהתעללות, ובכאב וזכרון שלאחר השואה אצל יהודים ואצל גרמנים. הוא מחבר את זכרונות העבר עם חיי ההווה, ומערבב אותם עד כדי טירוף ואי שפיות- כל זאת בנימה של הומור שחור משחור.


בהשתתפות: (ע"פ סדר הא' ב')

טל אהרונסון-מיצי

בועז אילן-הלמוט

אלמוג גל-אנה

נדב דניאלי-ירגן

שני טובי-לוטה

אדם מיקלף-אוטו

נועה שרון-ארין


 מועדי הצגות:

יום שבת, יח באדר, 14 במרץ, בשעה 20:30

יום ראשון, יט באדר, 15 במרץ, בשעה 13:00 ובשעה 20:00


למעלה הדפסה שלח
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר