חזרה לאתר בית הספר
עמוד ראשי
כניסה לגלריות

כל הדפים

ספריה

``דיואי`` ו``נולד לרוץ``


שני ספרים מומלצים  לכל אוהבי החיות,

דיואי מאת: ויקי מיירון
עד כמה יכול בעל חיים להשפיע על חיינו? בלבבם של כמה בני אדם יכול חתול אחד לגעת? איך ייתכן שחתלתול נטוש אחד ישנה את פניה של ספרייה שלמה, יציל עיירה אמריקנית קטנה ויהפוך למפורסם בעולם כולו? ובכן, עובדה.

ויקי מיירון נולדה בחווה המרוחקת כשלושים קילומטרים מהעיירה ספנסר שבאיווה. בגיל שלושים וארבע, אחרי נישואים שכשלו, אמהות חד הורית וחיים על קצבת רווחה, היא סיימה בהצטיינות יתרה את לימודיה באוניברסיטת מנקאטו והשיגה תואר שני מאוניברסיטת אמפוריה. היא עבדה בספרייה הציבורית של ספנסר במשך עשרים וחמש שנים, מהן עשרים כמנהלת הספרייה. היא מתגוררת בספנסר שבאיווה. נולד לרוץ מאת: מייקל מורפוגו

נולד לרוץ הוא סיפורו המרתק והמרגש של הכלב "חבר טוב". פטריק אמנם מציל את חבר טוב מטביעה, אך תלאותיו אינן מסתיימות בכך: הוא מתגלה כאלוף ריצה ונחטף בידי אדם שהוא בוטח בו, נאלץ להיפרד שוב ושוב ממי שהוא אוהב ואפילו נהפך לכלב משוטט. לכל אורך הדרך הוא משתף את הקוראים בתחושותיו ומתאר את מה שעובר עליו – את רגעי האושר לצד הרפתקאותיו המאלפות – ובסופו של דבר תמיד מצליח לשרוד. אבל השאלה הגדולה היא: האם ימצא אי-פעם בית אמיתי?

מייקל מורפוגו הוא אחד מסופרי הילדים האהובים בבריטניה. הוא זכה בפרסים רבים, מילא את תפקיד סופר הילדים הלאומי, וזכה בתואר "סופר השנה" מטעם אגודת מוכרי הספרים. נולד לרוץ היה רב מכר בבריטניה וזכה בשבחי הביקורת.


למעלה הדפסה שלח
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר