דף הבית
אודות
תפיסה חינוכית
דבר המנהלת
דבר העורך
כותבים ושולחים
כותבים ושולחים
העושים במלאכה
נאמני מחשב
חזרה לאתר ביה"ס
מה בחדשות?
נושא בכותרות
דברים שרואים מכאן
לומדים ונהנים
בשעות הפנאי
היוצר הצעיר
תרבות ואמנות
נקודת חן
באלה הידיים
חידודים


כל הדפים

בשעות הפנאי

בואו נזוז....


בואו נזוז...

מאת: שחר. א, ה.1

אני מאד אוהבת לרקוד,

בשנה האחרונה אני משתתפת בחוג "זוז במחול" בחוג הזה יש הרבה קבוצות שרוקדות בסגנונות שונים, כגון: ג'אז, היפ הופ, בלט קלאסי ועוד...

  

אני מופיעה ומשתתפת בלהקת ג'אז שמנהל רועי כבירי, שהוא המנהל  והבעלים של "זוז במחול". החוג מתקיים בבית הספר "עירוני א'"  עם המדריכה נוגה  בימי ראשון ורביעי בין  שש וחצי עד שמונה בערב.

בחוג הזה  נמצאות עוד המון בנות מהכיתה שלנו ( כיתה ה1), בכיתה יש הרבה בנות שאוהבות לרקוד והן גם מאד מוכשרות! אנחנו מאד נהנות לרקוד יחד ואנחנו מתאמנות לפעמים בהפסקות וגם מחוץ לביה"ס ולפני שעות החוג, זה מאד כיף!! במיוחד שהשנה יצרנו לנו קבוצה של בנות מהכיתה, שנפגשת פעמיים בשבוע גם מחוץ לבית הספר!!

   מהרגע שאנו נכנסים לחוג אנו מתרגשים ומאד שמחים, תחילה המדריכה שלנו קוראת שמות ומיד לאחר הקריאה אנו מסתדרים בשורות הקבועות שלנו למתיחות ומתחילים להתאמן, אחר כך  בדרך כלל נותנים לנו זמן לשתות ולנוח. בסיום ההפסקה אנו מסתדרים במקומות הריקוד הנלמד ומתחילים להוסיף עוד ועוד תנועות ולשפר ולחזור על הריקוד. בסוף השיעור בדרך כלל אנחנו משחקים משחק קטן לפני היציאה לבתים.

הדבר שאני הכי אוהבת בחוג הוא שבאמצע ובסוף השנה יש לנו הופעות על הריקודים שלמדנו במהלך השנה. בתחילת כל הופעה אנחנו מאד מתרגשים ומתאספים במקום קטן ליד אזור ההופעה ומתארגנים, הלבוש שלנו הוא לבוש אחיד ויפה. אנחנו גם מתאפרות לקראת המופע  ועושים חזרות קטנות.

אני מאד אוהבת להופיע בחוג, בדרך כלל אני מופיעה בשורה ראשונה וזה מאד מרגש ומלחיץ  להיות בשורה הראשונה משום שרואים אותך הכי טוב ואם עושים טעויות ישר מבחינים בהם ולכן זה גם די מלחיץ!   בסוף ההופעות אנחנו כבר רגועים וכבר לא לחוצים ומאד שמחים שזה עבר בכיף ושלא טעינו! בסוף השנה אנחנו מופיעים מול בית הספר שלנו "האלה" אנחנו מאד מתרגשים ואנחנו מקוום שהיו לנו עוד מופעים בביה"ס כי זה כיף להופיע!

כיף לנו בחוג מאד! אני ממליצה לכם להירשם!

 

למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר