דף הבית
אודות
תפיסה חינוכית
דבר המנהלת
דבר העורך
כותבים ושולחים
כותבים ושולחים
העושים במלאכה
נאמני מחשב
חזרה לאתר ביה"ס
מה בחדשות?
נושא בכותרות
דברים שרואים מכאן
לומדים ונהנים
בשעות הפנאי
היוצר הצעיר
תרבות ואמנות
נקודת חן
באלה הידיים
חידודים


כל הדפים

תרבות ואמנות

הדרקונית הראשונה שלי


הדרקונית הראשונה שלי

מאת: איתי, ד.2

לא, לא התבלבלתי!  לא מדובר על הסרט "הדרקון הראשון שלי"

אלא לספר "אראגון" שאותו קראתי.

 

את הספר אראגון קיבלתי במתנה ליום הולדתי ה-9 מאדיר (חברי לכיתה) בזכות מתנה זו יכולתי לקרוא אותו.

הספר אראגון מספר על עולם דמיוני בו רוכבי הדרקונים צריכים לפתור בעיות בין שדונים, אלפים וכל מיני בעיות עם יצורים דמיוניים. אראגון מגלה בעצמו שהוא רוכב דרקונים (אחרי שמוצא את סאפירה-הדרקונית שלו).

 

העולם של אראגון הוא דמיוני ובו מקומות שבהם מתרחש רוב הסיפור- רכס השדרה, קרווהול ועוד, את מפת העולם הדמיוני תמצאו בספר. כשקראתי את הספר נשאבתי לאותו עולם ובעצם יכולתי לראות כל מקום בדמיון שלי.

אראגון הוא הדמות המרכזית בספר. במהלך העלילה אראגון חווה אירועים קשים שבגללם קשה לו להתמודד עם המציאות המרה. לאראגון אין בני משפחה חיים רבים והוא חי עם דודו גארו ועם בן דודו רוראן. בתחילת הסיפור אראגון מוצא דרקונית בשם סאפירה, סאפירה היא דמות די מסתורית כי אף אחד לא יודע עלייה (חוץ מאראגון).

כשאראגון מוצא את הביצה של סאפירה באמצע יער (רכס השדרה) הוא לוקח אותה לביתו ושם היא בקעת באופן פתאומי, אראגון לא ידע שהביצה הזו היא ביצת דרקון.

 

 

לדעתי כדאי מאוד לקרוא את הספר אראגון כי הוא מעניין מאוד, מותח (גורם לך לרצות לגמור את הספר כולו ביום שבו אתה מתחיל לקרוא אותו) ומסקרן.

כשקראתי את הספר הזדהיתי עם הסיפור: הרגשתי חלק מהעולם הדמיוני שלו, הרגשתי כאילו אני הדמות עצמה חוויתי את מה שחוות הדמויות , בספר קיימים קטעים מרגשים ועצובים (למי שאוהב קטעים כאלה) וכמובן כיף מאוד לקרוא אותו.

אני ממליץ לכל אחד ואחד לקרוא את הספר אראגון.


למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר