דף הבית
אודות
תפיסה חינוכית
דבר המנהלת
דבר העורך
כותבים ושולחים
כותבים ושולחים
העושים במלאכה
נאמני מחשב
חזרה לאתר ביה"ס
מה בחדשות?
נושא בכותרות
דברים שרואים מכאן
לומדים ונהנים
בשעות הפנאי
היוצר הצעיר
תרבות ואמנות
נקודת חן
באלה הידיים
חידודים


כל הדפים

נקודת חן

מקום לבקר בו


מקום שמומלץ לבקר בו

 מאת: נויה  א.4  

 אני רוצה להמליץ לילדים על מקום שכיף לבקר בו, יש בו בריכות שחייה, מעיינות חמים,מופע תוכים, תנינים, גן חיות קטן ופינת ליטוף.

מישהו מנחש מהו המקום? אני אגלה –המקום נקרא: "חמת גדר".

 

בסוכות נסענו לטיול בצפון ובקרנו במקום. היה יום חם. נכנסנו לשמורה והלכנו לראות תנינים בארוחת הצהריים. התנינים אכלו תרנגולות ואפילו רבו על האוכל. מפחיד! ראינו תנין שתפס עוף יצא מהמים ולעס בשקט בשביל שהתנינים האחרים לא יראו.

  

ראינו תנינים גדולים וקטנים אפילו תינוקות וסוג מוזר עם פה ארוך מאוד- התנין מהודו. אחרי התנינים עשינו סיבוב בגן החיות בחמת גדר והגענו לפינת ליטוף. ליטפנו אפרוחים וארנבים וראינו עזים.

לאחר מכן נכנסנו למופע של תוכים. זה היה מדליק! אף פעם לא חשבתם מה תוכים יכולים לעשות

למשל: תוכי רכב על קורקינט, תוכי אחד שיחק כדורסל,תוכי אחר עשה תרגילי חשבון ותוכי נוסף רכב על אופניים על חוט התלוי באוויר! אף פעם לא דמיינתם כזה דבר!

אחרי  ההופעה הלכנו לבריכה. היה שם קר והייתה שם מגלשה ענקית. שחיתי בבריכה וזה תמיד כיף לשחות בבריכה. אבל להורים שלי ולי נהיה קר אז עברנו לבריכות החמות. המים בבריכות האלו חמים בגלל שהם מגיעים עמוק מתוך בטן האדמה ושם מאוד חם ויש קצת לבה.

נכנסנו בזהירות למים, התרגלנו לחום ולריח הלא טוב. שחינו וראינו בועות. אמא אמרה שאסור לצלול, לשתות מים ולהישאר בבריכה החמה הרבה זמן, אז עשינו הפסקה ושוב נכנסנו לשחות.למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר