כל הדפים

אודות בית הספר

דבר המנהל


דבר המנהל

 

 

רַבָּן שִׁמְעוֹן בֶּן גַּמְלִיאֵל אוֹמֵר, עַל שְׁלשָׁה דְבָרִים הָעוֹלָם עוֹמֵד, עַל הַדִּין וְעַל הָאֱמֶת וְעַל הַשָּׁלוֹם, שֶׁנֶּאֱמַר (זכריה ח, (אֱמֶת וּמִשְׁפַּט שָׁלוֹם שִׁפְטוּ בְּשַׁעֲרֵיכֶם: (משנה אבות, א יח)

 

 


תלמידים יקרים, הורים וצוות בית הספר,

אנו עומדים בפתחה של שנת לימודים חדשה. הגימנסיה ערוכה ומוכנה לקלוט את התלמידים, להמשיך במסע אותו התחיל בית הספר לפני 108 שנים בשנת  1909 -  המסע  להקניית ידע וערכים לתלמידים הבאים בשעריו , לחינוך לאהבת האדם והארץ.

בית הספר נמצא בעיצומו של תהליך שבו מצד אחד אנו נשענים ושומרים על מסורותיו והישגיו המעולים אך בד בבד מתפתחים, צומחים ומתחדשים בהיבט הפיזי, בחידוש פני הגימנסיה ושיפור התשתיות  ובהיבט החינוכי, ביוזמות ובתכניות לימודים חדשות. זהו תהליך של השתנות תוך שמירה על היסודות , על המהות ועל הערכים.

 

 

דבריו של רבן שמעון בן גמליאל ממסכת אבות המצוטטים בראש הדברים, מבטאים  בעיני יסודות חיוניים בדרכו של בית הספר ובהתנהלותו כמקום שמבוסס על  דין צדק, על  אמת  ועל השכנת שלום.    

 

אבקש לברך בברכת ברוכים הבאים את תלמידי כיתות ז', מחזור ק"ג, שמצטרפים לבית ספרנו ויוצאים למסע בן שש השנים בחטיבת הביניים ובחטיבה העליונה, מסע מרתק שיכלול בוודאי חוויות והתנסויות רבות, עליות ומורדות.

 

 

אבקש לברך בברכת ברוכים המסיימים את תלמידי יב', מחזור צ"ח, שמגיעים השנה לקצה מסעם בגימנסיה וימשיכו הלאה בדרכם כאזרחים בוגרים בחברה הישראלית.

 

 

אבקש לאחל לכולנו שנה של צמיחה , התחדשות ובריאות.

 

 

דני ליבוביץ, מנהל בית הספר

 

 

 

 

 

 


למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר