כל הדפים

מידע שימושי

מרכזי שכבה יועצים ומחנכים תשע"ח



מרכזי שכבה יועצים ומחנכים תשע"ח

 

 

 



                                              חטיבת ביניים



שכבת ז'

מרכזת-רותי לוי סייג

   יועצת-ריקי חן

 

שכבת ח'

מרכז-אלירן דיין

יועצת- אורית פרידמן

שכבת ט'

מרכזת-רותי נחמד

יועצת-מנואל זרמתי

ז'1  - רותי לוי

ח'1  - אלירן דיין

ט' 1 – רותי נחמד

ז'2  - ראומה נחום קרייזלר

ח'2  - אור מזרחי

ט' 2 – ז'יל אמויאל

ז'3  - ספיר יאנושי

ח'3  - יעל שלום

ט' 3 – סבטלנה גמריל

ז'4  - אביבה גזית

ח'4  - ענת באבאי

ט 4 – שילה ברק

ז'5  - גיא ויצמן

ח'5  -ג'ואנה בורוס

ט' 5 – רינה יעיש

ז'6  - יהושע שחר

ח'6  - יוסי לבנה

ט' 6 – דפנה רוזנפלד

ז'7 – הילה הרץ        ונטורה

ח'7 – יהלום אזולאי

ט' 7 – מאיה מליץ לנדאו ועינת אלקיים

 

ח'8 – אדוה וסרטייל

          והלה שמש

 



 

 

 

 

 

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

 


                     חטיבה עליונה



 

שכבת י'

מרכזת- דגנית פלישתי מוקאזדה

יועצת- רונית כץ

שכבת יא'

מרכזת – מגי דיין

יועצת – חגית דוד

שכבת יב'

מרכזת-אופירה חי כהן

יועצת-  שלומית יששכר רובינשטיין

י' 1 -   מתן קפלן

יא' 1 -   מגי דיין

יב' 1 -   אופירה חי כהן

י' 2 -    דגנית פפלישתי מוקזאדה

יא' 2 -   אשרת ררררפרננדס אוליאל

יב' 2 -   מעיין מור

י' 3 -   מרב ננננננוסבאום רויטר  

יא' 3 -   שמשון פאר

יב' 3 -   שרון דואק    ררר       הרוניאן

י' 4 -   רם פרנקל

יא' 4 -   איתמר שחר

יב' 4 -  גלית עמיהוד

י' 5 –  דרור הראל

יא' 5 -   צח לוזון

יב' 5 –  רונה דקל

י' 6 –  אור חיון

יא' 6 -  שושי חן

יב'6 -  ירדנה כץ

י' 7 –  רוני זמיר

יא' 7-  מיה מזרחי

יב'7 -  אלינור גורן

 

יא 8 – אביה בטקר

וווווווו נטלי טביב

 

 

 

 


 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 חברי הנהלה ותפקדיהם

 

 


·        מנהל הגימנסיה -   דני ליבוביץ

·        מנהלת חטיבת הביניים - מירי ראובן

·        מנהל החטיבה העליונה – עופר טס

·        סגן המנהל - שמשון פאר

·        מנהל פדגוגי – רם פרנקל

 

 

מרכזי מקצוע

 


המקצוע

שם הרכז

אזרחות

אמנון קרת

אנגלית

שרה מורגנשטרן – חט"ע

שושי האריס – חט"ע

גיאוגרפיה

ציפי אפשטיין

היסטוריה

דגנית פלישתי מוקזאדה

חינוך גופני

יובל כדי

לשון והבעה

רותי לוי סייג

מדעים

רינה יעיש- חטה"ב

צח לוזון- חט"ע

מתמטיקה

 

נלה קנטה – חט''ב

אמיליה כספי – חט''ע

ספרות

ז'יל אמויאל

ערבית

שרית להב

תנ''ך

אסנת הלוי פלדמן

של''ח

שמשון פאר

ייעוץ

חגית דוד שי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 בעלי תפקידים נוספים בבית הספר


  • רכז מחויבות אישית – דודי שרמן
  • רכזת התפתחות אישית ומעורבות חברתית – לילך אטיה
  • רכזת תקשוב – לילך אטיה
  • רכזת מרכז מל"א – יעל שלום
  • רכז מערכת ובחינות בגרות – יניב רוזן
  • רכזת ליקויי למידה –  מנואל זרמתי
  • רכזת מועצת תלמידים וחינוך ערכי בחט''ב – מאיה מליץ לנדאו.
  • רכז מועצת תלמידים חט"ע - איתמר שחר.
  • רכזת חינוך חברתי ערכי בחט''ע – ירדנה כץ
  • רכזת אמירים – מעיין מור
  • מנהלנית – שירלי דוד חי
  • לבורנטיות – רוזה שרוב, נטלה שמשילשוילי, מרינה ספוז'ניקוב.
  • ספרנית –   שושי שקיבאי
  • מת"לית – נעמה דורון
  • רכזת סל שילוב – אסתי פיילכנפלד
  • רכז טיולים – שמשון פאר
  • רכזת חלו"ן – ציפי אפשטיין
  • רכז פרויקט השאלת ספרי לימוד- יניב אביטן
  • רכזת לענייני  גיוס לצה"ל וקליטת מורים חדשים – רונית  בר-עוז
  • רכזת רוח יהודית – טל דוידסון

 




למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share
כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר