עמוד הבית
אודותינו
פורטל השתלמויות
לוח אירועים
יצירת קשר


אודות המרכז
עלון דע-גן
כנס ארצי
SpaceIL - תחלום, תעז, תצליח - השמים הם רק ההתחלה!
לוח שנה דיגיטלי
חבק עץ
על המיזם
פעילויות חבק עץ
פעילויות של גננות
גלריה חינוכית-פדגוגית
מיזם "יער קהילתי"
גננות משתתפות במיזם
פורום חבק עץ
מיזם "שומרים על העצים"
חינוך סביבתי וקיימות
מתווה לתכנון תכנית לימודים לחינוך סביבתי וקיימות
דוגמאות מיטביות מהשטח
גינה בגן
מבוא לגינה בגן
גינה לחודש אוגוסט-אלול
גינה לחודש ספטמבר- אלול
גינה לחודש אוקטובר- תשרי חשון
גינה לחודש נובמבר- דצמבר חשון כסלו
גינה לחודש ינואר טבת-שבט
גינה ל- ט``ו בשבט- פברואר 2012
גינה לחודש מרץ- אדר- ניסן
גינה לחודש אפריל- מאי- אייר
גינה לחודש יוני- סיון- תמוז
מתמטיקה בגן
13 הוא לא רק מספר
פעילויות עד 2007
פעילויות עם משולשים
מושג המספר ולבני די-ג'י
מתמטיקה, משחק ותנועה
טכנולוגיה בגן
טכנולוגיה והנדסה בחיי היום יום בגן הילדים
שילוב תקשוב בגן
שילוב תקשוב בגן
התנסויות קטנות ומטריפות
שילוב משחק בלמידה בגן
מאמרים ומחקרים
עלונים מקוונים
עלונים תשע"ה
רימון
רימון- תשס"ח
רימון- תשס"ט
רימון-תש"ע
רימון - תשע"א
יש לי שאלה!
מה השאלה ?
צמחים
בעלי חיים
כדור הארץ
הירח והכוכבים
טכנולוגיה
יש לי רעיון!
ארכיון "דף הבית"
טרקטור בא אל החצר
חמניה וחמה
קשת בענן
פריחת האפרסק
סרטביש ודרווין
הסתוונית, והקולכיצין
איך יודעים שבא אביב?
פריחת הרימונים
מי צומח מהר יותר ?
פרפר זנב הסנונית
מכינים גינה בגן
שבלול השדה
מגדל תפוחי אדמה בגן
נתבוננן בעצים- עץ זית
מגוון המינים בסביבת הגן
לקראת יום העצמאות
גינה בגן- לוטוס
מזרע לזרע
קטיף הרימונים
הזורעים בדמעה
גשם גשם בוא!
מזרע לזרע- גידול חיטה בגן
מיזם חבק עץ יצא לדרך
זה הזמן לצנוניות בגן
ט``ו בשבט- אוכלים פירות טריים!
מבצע עמוד ענן
דף הבית חנוכה 2012
דף הבית חורף 2013
דף הבית פורים 2013
דף הבית אביב ופסח 2013
דף הבית יום העצמאות 2013
דף הבית שבועות 2013
לקראת כנס דע-גן ה-6, יולי 2013
סיכום כנס דע-גן ה-6, יולי 2013
דף הבית חגי תשרי
דף הבית - חורף, דצמבר 2013
בשורות טובות ממרכז דע-גן, ינואר 2014
פורים 2014
יום המדע הלאומי 26.3.14
גלריות
בעקבות הכנס התשיעי של מרכז דע-גן
רשימת פורומים
כניסת מנהלים
הרשמה לאתר
צור קשר
מזכירות מרכז דע-גן
כתובת מרכז דע-גן
צור קשר
כנס תשע"ו


טפסים וקישורים שימושיים
אוניברסיטת בר-אילן
לחץ כאן לקישור
האגף לחינוך קדם יסודי משרד החינוך
לחץ כאן לקישור
גן-net אתר לפיתוח מקצועי של הגננות בישראל
לחץ כאן לקישור
כל הקישורים


כל הדפים

חבק עץ

גננות משתתפות במיזם חבק עץ לדורותיו

תשע"ב - דרך א'


 

 

שלום רב,

בטבלה שבהמשך תמצאו את רשימת שמות כל הגננות, הגננים והגנים שהשתתפו במיזם "חבק עץ - ילדי הגן עושים למען העצים" בשנת תשע"ב (דרך א').

פרטים בנוגע למיזם בשנת תשע"ג אפשר למצוא בקול קורא לחבק עץ תשע"ג.

שאלות בנושא העצים תוכלו לשלוח לנו למייל [email protected] או לפורום "חבק עץ"

בהצלחה לכולנו,
יחידת פקיד היערות במשרד החקלאות, האגף לחינוך הקדם יסודי במשרד החינוך וצוות "חבק עץ"

 

 

רשימת גננות וגנים המשתתפים במיזם "חבק עץ - ילדי הגן עושים למען העצים", בשנת תשע"ב (דרך א')

מספר

שם

שם הגן

עיר הגן

1

אביאני ליאת

סיגלון

נס ציונה

2

אביבה לב

אביב

קרית שמונה

3

אביגיל אילוז

דקל

בית-אל

4

אביטל הרשטיק

ארזים

נתניה

5

אביר לבנה

גן "שמיר"

אשדוד

6

אגבריה נדא

גן הפנינה

יפו

7

אדלה אפרת ואעקנין

תאנה

בית חורון

8

אהובה פרחן

זהבית

נתניה

9

אהובה רכטר

גן דבורנית

רעננה

10

אולגה סבלייב

מעפילים

זכרון יעקב

11

אופירה ז"ק

תאנה

כפר מחולה

12

אוקס עירית

מולדת

כפר סבא

13

אור-לי בן יוסף מרגלית

רעות

מעלה החמישה

14

אורית הראל

גפן

יעד

15

אורית מישל

חבצלת

גבעת שמואל

16

אורית קופרמן

גן רימון

חמדת

17

אורלי גרשון

שיבולת

כפר סבא

18

אורלי ויצמן

שומרון

כפר סבא

19

אורלי נלגס

סביוןן

קדימה - צורן

20

אורלי רוזנבלט

עפרוני

שכניה

21

אורנה לוין.

שיבולים

כפר- חיטים

22

אחינעם שלו

מגדים

פתח תקוה

23

אחרק דורית

גן השיטה

אור עקיבא

24

איזנברג יאירה

קשת

כפר רות

25

איילה ישראל

סיתוונית

פרדס חנה כרכור

26

איילת ארזי

רימון

נהריה

27

איילת כהן

גן זרזיר

דימונה

28

איילת ליברמן אברהמי

גן רקיע

מודיעין

29

איילת פריאל

אביב

באר שבע

30

איילת רגנסבורגר

אופק

פ"ת

31

אילה צוריאל

גן הזית

קרית נטפים

32

אילנה גל

גן חצב

רמות נפתלי

33

אילנה לוי

הר-כנען

תל-אביב

34

אילנה פרץ

גבעת מרדכי

ירושלים

35

אילנה שובל

צאלון

חדרה

36

אילנה שוקרון

רימון

ניר יפה

37

אילת צמח

"מגן"

אילת

38

אינה פלוטוב

השיטה

אשדוד

39

איצקוביץ עליזה

גן רז

צפת

40

אירינה קרפל

לימון

דימונה

41

איריס דלויה

טופז

מודיעין

42

איריס לוי

גן רועי

רמלה

43

איריס מזרחי

גן מערב תל"י- גן ירוק

אילת

44

איריס עוז

ענבל א'

עפולה

45

איריס עוזרי

חט"צ שילה

קריית-אונו

46

איריס עידו

כרמל

מבשרת ציון

47

אירנה חיימוב

אורנית

רמלה

48

אלונה נחום

הלל

אריאל

49

אליז אברהם

גן- "אלף בית"

ראשון לציון

50

אלינור יצחק

פומלית

תל אביב

51

אלמוגית פרץ

דובדבן

ינון

52

אניטה מזרחי

גן קל'

תל אביב

53

אניטה שגום

גן נפנה

ריחניה

54

אסנת אדם

רימון

שדה יצחק

55

אסנת טל

גן אירוס

כפר סבא

56

אסתי טוויג

גן חרוב

מושב פדיה

57

אסתי טנג'ר

גן הדס

ברוכין

58

אסתי עיון

גן דולב

הוד השרון

59

אסתר איטח

גן שילה

רמלה

60

אסתר יעקב

רעות

דולב

61

אפרת וייס

ניצנים

כפר ויתקין

62

אפרת כהן

גן יערה ("אורן" לפי משרד החינוך)

מצפה נטופה

63

אפרת לביא- בנני

גן המרכז לגיל הרך

באר שבע

64

אפרת קצנברגר גת

צבעוני

קרית אונו

65

ארבר סופי

גן שקד

קיבוץ רבדים

66

ארליך שולי

הדס

קיבוץ משאבי שדה

67

אתי אלמוג

לילך

אשקלון

68

אתי חיים

גן רימון

יקיר

69

אתי נוריאל

פטל

חדרה

70

אתי סגל

יסמין

אריאל

71

אתי קפרי

חורש

קבוץ יד מרדכי

72

בוטבול מיכל

גן צאלון

קרית נטפים

73

בוצמן יונה נעמי

גן אורן

כרמיאל

74

בטינה גרוסמן

נרקיס

גבולות

75

בידר שולי

גן חצב

מושב ליבנים

76

ביטון מאיה

גן שרת

באר שבע

77

בן משה אילנה

גן בשמת

פתח תקוה

78

בן עזרי נורית

כסיף 1

אשדוד

79

בן עמי סלבי

גן בשור

אפרת

80

בן שמעון נעמי

הטל

אשדוד

81

בנגוסי פני

גן ברוש

מעלה אדומים

82

בראון ויקטוריה

חרוב

קיבוץ גלאון

83

ברוריה אוריאלי

גן נרקיס

צורן

84

בריג'יט כהן

שכם

באר שבע

85

בתי מונסונגו

מדריכה -בגן מדעי

יבנה

86

בתשבע דוד

גן הפרחים

עגור

87

ג'ואמיס היאם

גן אלפראשאת ב"ס חרובייה שפרעם

שפרעם

88

גאולה אסרף

גן סחלב

אבני חפץ

89

גבאי סימה

גן הזית

אופקים

90

גבריאלה רפלין

רותם-156

רמת-גן

91

גוסלין כהן

מרים

קרית -גת

92

גילה אסרף

גן העומר

ירושלים

93

גילה יצחקי

אשכול ר"ו שלל צבעים

תל אביב

94

גילה ירושלמי

שונית

פסגת זאב ירושלים

95

גליה ביטון

הדס

קיבוץ חולתה

96

גלית בן צון

תלמים

רעננה

97

גלית חזרתי קופרשטין

המרכז לגיל הרך

בת ים

98

גלית סגל

חרצית

אזור

99

גלית פישר

גן ארז

שערי תקווה

100

גרינברג ליאת

"גן חרוב"

חיפה

101

גרשון טל

גן עירית, גן אתרוג, גן יערה

מגדל העמק

102

דבורה בר

אגוז

בית יתיר

103

דבי בן עזרא

הזית

עשרת,גדרות

104

דגנית (גזל) חג'ג'

גן כנרית 510

נתניה

105

דובוב טניה

שקד

פתח-תקוה

106

דורית ארזי

אשל

ראש העין

107

דורית נעים

הפרחים

גבעת עדה

108

דורית פרישמן

גן צליל

ראש-העין

109

דורלי חבשה

אמירים

רחובות

110

דינה פרץ

מריזי היפיפיה

נתניה

111

דינה שטרנברג

דקל

משכיות

112

דליה גיאת

גן "דליה"

גדרה

113

דליה חבר

גן בוסתן

רמת- גן

114

דליה יזרעאלי

ניר ב'

עפולה

115

דלית ויסוצקי

אלון

בנימינה

116

דלית קוטלר

תמר

קיבוץ סופה

117

דנה ג'יבלי

יקינטון

דימונה

118

דנה דרייפוס

גן אופק

רמלה

119

דנה ששון

צבר

עשרת

120

דניאלי דניאלה ומירי רוזין

גן דליה

גבעתיים

121

דנית גביש- הלביץ

מא סחלב

תל- אביב

122

דפנה אבן

אגס-רנ"ה

תל אביב

123

דפנה אסבן

גן זית

רמת מגשימים

124

הגר קובל הרוש

רביבים

באר שבע

125

הגר שיין

גן תמר- טרום חובה

כפר יחזקאל

126

הדס לוי

סתונית

גדרה

127

הדר וידמן

גן אלון

פסגות

128

הדר סלאין אורית

גן 19

נתניה

129

הילה גלבנדורף

שביט

קרית ים

130

הילה זיידמן

מרגנית

יקנעם עלית

131

הילה זקן

גן בוסתנים

מבשרת ציון

132

הילה מטלון

אמנון ותמר

כפר סבא

133

הילה מנחם

גן חצב

קיבוץ שדה נחום

134

הילל עופרה

גן חרמון

פתח תקוה

135

הללי רויטל

שושן

חולון

136

ורד ארבלי

זמר

רמלה

137

ורד בן זקן

בת הרים

צפת

138

ורד בנימין

ניצן + שיאון

אלעזר + אפרת

139

ורד ברוש

פקאן

מושב ירקונה

140

ורד ברנהולץ

ציפורן

רעננה

141

ורד ישראל

יקינטון

יקנעם עילית

142

ורד לטין

גן יסעור

רמת גן

143

זבאני גומאנה

אלפרשאת - פרפרים

ערב אלעראמשה

144

זבידאת רודינה

גן חובה נאוראס

בסמת טבעון

145

זהר שירי

גן זית

שדמות-מחולה

146

זוהר בנודיז

רקפת

ניל״י

147

זיוה פאר

תבור(לשעבר פרח)

נוב

148

זינגר גניה

רותם

כרמיאל

149

חגית רייבי

צאלון

מעלה אדומים

150

חדוה אלגרה זוזוט

חיטה

יד בנימין

151

חדוה משה

מוריה

בית שמש

152

חוה בר און

רימון

יובלים

153

חיה אהרוני

מעיין

יבנה

154

חיה ביטון

רקפת

מושב אביגדור

155

חמבי שושנה

יפתח

קרית גת

156

חמדה דרורי

גן חרצית

תימורים

157

חמוד רגאא

אלכרם

כאבול

158

חן ברגיל

רקפת

עין הבשור

159

חנאן גבארין

גן אלחנאן

א.א.פחם

160

חנה אהרון

טללים

יבנה

161

חנה במברגר

אשל

יסודות

162

חני גלעד

רחפת

אשדוד

163

חני סויסה

גן אלמוג

נתני'ה

164

טובה לודמר גיגי

שיבולים

קיבוץ עין השלושה

165

טל וענונו

שושן

אילת

166

טל שגיא

תאנה

משמרת

167

טלי יוסף

גן רימון

נס-ציונה

168

טלי ציפרבלט

חיוכים

ראשון לציון

169

טלי רשף

גן גפן קיסריה

קיסריה

170

טלי שלם שקד

גן ניצן

חולון

171

טליה אביב

גן קרן

ת''א

172

טליה אלבו

ניצנים

ירושלים

173

טליה רוטשטיין

פרדס

פתח תקוה

174

טניה ליצקי

התאנה

חיפה

175

טרביה פאדיה

אלריאחין

סכנין

176

טרבלסי בת שבע

דולב

נצרת עילית

177

יגני אור

גן אגוז

מודיעין

178

ידידה אפרים

רימון

מסילת ציון

179

יהב אפרת

אורנים

קבוץ אורים

180

יהודית ויסברג

שרון

חדרה

181

יהודית לאון

גן הסכר

בת-ים

182

יהודית קריספיל

חרוב

עזר

183

יודפת הר-זהב

גן תות

ביצרון

184

יונה צברי

שקד

מושב בניה

185

ימין אסתר

סמבטיון

מגדל העמק

186

יעל גרמה

מורי'ה

הרצליה

187

יעל לאור

מפרש ב'

אשדוד

188

יעלה שרז

שלדג

כפר סבא

189

יעקב(קובה) פז

אקליפטוס

מושב בצרה

190

יערה דניאלי

שמח

ניר משה

191

יפה דהן

עתניאל חובה מ"מ

קרית גת

192

יפית ארבל

גן עופרים

בסיס נבטים

193

יפית יעקובוביץ

גן גורים

קיבוץ גשור

194

יפעת הגלילי

"ניצן"

מושב שדה ניצן

195

כבהא נג'מה

אלבסמה

ברטעה

196

כהן עופרה

חט"צ עמיאל רמב"ם

תל אביב

197

כהן רמה

גן סלעית

רמת גן

198

כהן שושנה

זמיר

דימונה

199

כהן שושנה

גן נבטים

מושב נבטים

200

כיפאח באמל

דג הזהב

יפו

201

כלנית דדון

גן הזית

אור עקיבא

202

כרמית סלוק

גן חצב

מגדל העמק

203

כתרה שובלי

נרקיס

מגדל העמק

204

לאה עובדיה

,נעים ברוח"

ראשל"צ

205

לאה רובין-חיים

חסידה

מעלה אדומים

206

לבנה דריהם

צבעוני

בית אל

207

לבנה נחמני

גן מדעי "יהלום"

אשדוד

208

לזרוב יולנדה

צאלים

בית שמש

209

לי און ענת

חמנייה

חיפה

210

ליאור לובטון

פיקוס

מגשימים

211

ליאורה בן הרועה

דרור

הוד השרון

212

ליאת ועקנין

תאנה

גבעת זאב

213

ליבי כהן

חצב

צור הדסה

214

ליבי סלמה

גן הדר

בנימינה

215

ליז אייש

גן הצבאים

רמת צבי

216

ליטל בוכניק

שקד

זכרון יעקוב

217

לייזר אורלי

גן הדקל

נתניה

218

ליליאנה אליאס

גן אלמחבה 196261

כפר בענה

219

לימור לוקסנבורג

גן ניצנים

גבעת שמואל

220

לימור מיכאלי

גן לוטוס

כרמיאל

221

לימור פלינר

שושנים

נצרת עילית

222

לינדה ישרוף

גן רותם

אריאל

223

לירון בקאל

גן לירון

ירושלים

224

מאי נאטור

גן אלאמל

קלנסווה

225

מאיה בן שושן

ברקת

מודיעין

226

מאירה חדד

חצב

אבני חפץ

227

מאסטי רונית

מרגנית

גני תקווה

228

מגידי דליה

גן ממ"ד סחלב

אשדוד

229

מדאלסי מרסל

גן פרפר

מושב עין יהב

230

מודחי ברוריה

שקד

קרני שומרון

231

מונה מחאגנה

גן אלפרח

א.א.פחם

232

מוצפי יעל

גן הורדים

קריית שמונה

233

מורן ניר

שיבולת

קורנית

234

מיכל כהן

גן איביקור

צפת

235

מיכל מלול

זמיר

קרית-שמונה

236

מיכל עוזרי

אורן

בית גמליאל

237

מיכל קומרובסקי חנן

חצב

מושב סתריה

238

מיכל קוריאט

פלמ"ח

כרמיאל

239

מיכל שושני

שיבולים

מזכרת בתיה

240

מיסון חלאילה

אלעסאפיר

דיר חנא

241

מירב בלום

שקמה

שדמות דבורה

242

מירב בן אהרון

אתרוג

דימונה

243

מירב דגוגה

טבלן /8

רמת גן

244

מירב לייזר

חמניות

נצרת עילית

245

מירב מלינה

גן איריס

כרמיאל

246

מירב רוזנמן

תאנה

רחובות

247

מירב רחימוב

גן רימון

מרכז חבר

248

מירה לביא

שחף

מודיעין

249

מירה לביא

זיו

מודיעין

250

מירי אורן

"גן סביונים"

קרית ביאליק

251

מירי בר אדון

אורנים

מושב בית זית

252

מירי גבאי

חצב

אשדוד

253

מירי דדון

ירושלים ממ"ד

באר שבע

254

מירי סטולר

גן אורנים

מושב אורה

255

מירית אלעזר

חגיגה של צבעים

ראשל"צ

256

מישל אבגי

גן גפן

באר שבע

257

ממליה ציפי

אנקור

כפר סבא

258

מרב לרר

גן אירוס

שוהם

259

מרוה בהלול

דובדבן

כפר סבא

260

מרוות שחאדה

אלברקוק

כפר יאסיף

261

מרים זיסמן

נופר

אזור

262

מרסדס[מרצ'י] פניאן

"זית"

דימונה

263

נאוה עציון

תות

ניר יצחק

264

נביהה עאמר

גן אסדאקה

פקיעין

265

נגאת עאמר שיך עיסא

גן אג'יאל

כפר קאסם

266

נגה זוהר סולומונוב

גן צבעוני ברנן

מושב רנן

267

נגה מוחה

שחף

רמת ישי

268

נדא חורי

אלמחבה

כפר יאסיף

269

נואל זיאן

אל-אמל

ירכא

270

נועה אלון חזן

תלתן

כוכב מיכאל

271

נור שעבאן

דוחיפת

לוד

272

נורית ביתן

גן פיקוס

מושב עזריאל

273

נורית וקנין

דרורים

נשר

274

נורית טויל

הפרח בגני ממ"ד

ראשון לציון

275

נורית יפרח

לכיש

בית שמש

276

נחשון צופיה

גן אגמון

פתח תקוה

277

נטע צבר

פרפר

חצבה

278

נילי פלורס

ניצנים

כפר טרומן

279

ניסים עינת

גן חמד

עין כרמל

280

ניצנה קדם

גן זיתים

בית שמש

281

נירה שקד

נופר

גני תקווה

282

נירית שחר חן

רותם

קיבוץ גת

283

נמני צילה

"ארמון הפרפרים"

ראשון לציון

284

נסרין סעיד

גן האהבה

אבו סנאן

285

נסרין תקרורי

גן אל-פראש

קלנסווה

286

נעמה מלכיור

אלון

ניר בנים

287

נקש יהודית

גן דגן

מרום-גולן

288

סגל סימה

"גן שקד"

נתניה

289

סוהא ערטול

בי"ס נזירות פרנסיסקאן

נצרת

290

סוקניק מירב

גו אדווה

חיפה

291

סיגל אברהם