כשמקימים אתר לבית ספר או לכל מוסד העוסק בחינוך, נדרשת חשיבה הייחודית לתחום זה.
הרי מובן שלאתר בית ספר תכנים ייחודיים לו המבדילים אותו מאתר לעסק.
אנחנו בסקולי צברנו למעלה מעשר שנות ניסיון בפיתוח, הקמה ותחזוקה של אתרים לבתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים, תיכוניים ולגופים העוסקים בחינוך.
במרוצת השנים למדנו לאפיין בצורה מדויקת את הצורך של כל מוסד, ומהן היכולות והתכונות הנדרשות באתר מסוג זה.
הקמת אתר עם סקולי מאפשרת לכם להפעיל את המודולים הנדרשים לכם, בקלות ובטבעיות.
                                                                                                       
דף הבית דפי תוכן ונושאים תפריטים
     
באנרים גלריות סרטים
  
     
לוח אירועים חדשות קישורים
 
     
סקרים יצירת קשר גישה לחשבון האישי
     
   
דף הבית של האתר שלכם הוא העמוד בו ינחתו הגולשים שלכם. לכן נעצב אותו עבורכם בקפידה. יחד אתכם נבחן מהם הנושאים החשובים ביותר להצגה בעמוד הראשי ונעמיד לרשותכם מגוון כלים גמישים שיאפשרו לכם להציג הרבה תמונות ואלמנטים גרפיים: תמונות מתחלפות, קוביית סרטונים, מאמרים מתחלפים, תמונת רקע קבועה או נגללת ועיצוב כולל של כלל הרכיבים בעמוד.פריטי תוכן חשובים במיוחד יקבלו דגש באמצעות כפתורי הכוונה.
 
   
 
התוכן הוא המלך!
וכדי שתוכלו לייצר תוכן עשיר וענייני, עומד לרשותכם מודול המאפשר יצירת נושאים ודפים ללא הגבלה. עורך התוכן שלנו יאפשר לכם לצרף תמונות, לעצב כותרות יפות, לשלב סרטונים מיוטיוב ישירות מתוך העורך ולעצב את התוכן בצורה כיפית ומהנה לקריאה.
   
   
   
הבית ספר שלכם עשיר בתכנים ובתוצרים. כדי לגרום לגולשים לכם להתמצא באתר ולמצוא את כל התוכן החשוב – עומד לרשותכם מנוע חזק של ניהול תפריטים. תוכלו להגדיר תפריט עליון ו/או צידי.התפריטים יכולים לקשר לכל פריט באתר או מחוצה לו, לפתוח תתי תפריטים ולקבל את העיצוב הכולל של האתר כולו.
 
   
 
אתר סקולי כולל מערכת לניהול והצגה של באנרים במיקומים מגוונים באתר.
כך למשל, אם תרצו להבליט הפניה ל"רישום ביה"ס" או לשים קישור בולט למערכת שעות או למרחב האישי, תוכלו להציב כפתורים מעוצבים, גדולים או קטנים, במקומות שונים באתר.
לגולשים יהיה קל יותר למצוא את התוכן המודגש והבאנרים ישתלבו בצורה מושלמת עם מראה האתר כולו.
   
   
   
יש יותר חשוב מלראות תמונות מחיי הילדים בבית הספר? ההורים רוצים להתגאות בילדיהם ובתוצרים שהם עמלים עליהם בביה"ס. על כן הכנו עבורכם מגוון אפשרויות להצגת תמונות באתר.
סליידרים מגוונים שניתן להציב במיקומים נבחרים, קוביות תמונות מתחלפות, מאמרים מתחלפים המציגים תמונת נושא ומלל להרחבה וכמובן מנוע לניהול תמונות וגלריות. רוצו לצלם – וכמה שיותר…
 
   
 
העולם זז מהר. כך גם ההתרחשויות בבית הספר. צילום בוידאו הוא חלק מחיינו היומיומי. עם אתר סקולי תוכלו לצלם ולהעלות סרטונים כאוות נפשכם.
מייצרים הרבה סרטונים? הקימו לעצמכם ערוץ יוטיוב ושתלו את הסרטונים באתר בכל מקום אפשרי – בעמוד הבית, בדפי התוכן ועוד.צלמו בוידאו. הגולשים יחזרו לאתר שוב ושוב.
   
   
   
ההתרחשויות רבות נכון? כמעט כל יום מציינים יום זיכרון לאישיות זו או אחרת, יום בינלאומי לנושא זה או אחר, חגים ומועדים, ועוד לא דיברנו על האירועים בבית הספר: טקסים, ימי ספורט, מבחנים, חיסונים, ימי הורים ומה לא?אז איך מארגנים את כל הלו"ז הזה? ביומן האירועים בסקולי.
 
   
 
יש לכם חדשות להורים ולתלמידים מדי יום. כדי לארגן ולהציג אותם בנוחות, עומדים לרשותכם מבזקון בצידי האתר כמו גם קוביית הודעות רב תכליתית במרכז עמוד הבית.הגולשים שלכם מחכים לעדכונים שלכם. אל תאכזבו אותם.
   
   
   
יש לכם אתרים מומלצים או ספקי תוכן שאתם עובדים עימם?באמצעות מנגנון הקישורים תוכלו להציג אותם באתר ולעזור לגולשים שלכם להגיע אליהם בקלות.
 
   
 
תוכן המיוצר על ידכם זה נהדר וחשוב. אבל איך משיגים מעורבות מצד הגולשים שלכם?סקרים הוא הפיתרון הטוב ביותר להשגת מעורבות של גולשים באתר.
אתגרו אותם עם שאלות כיפיות ומעניינות, שאלו לדעתם במגוון נושאים ואז כתבו וסקרו את התוצאות.
את המידע הזה הגולשים שלכם יאהבו במיוחד.
   
   
   
עמוד יצירת הקשר יאפשר לגולשים לפנות לבית הספר בכל נושא שהוא.הפניות מגיעות לכתובת מייל המוגדרת מראש.לעמוד יצירת הקשר תוכלו להוסיף מידע חשוב כמו כתובות, טלפונים, מפה, קישורים למדיות חברתיות ועוד. זה בידיים שלכם.
 
   
 
האתר הוא האזור הציבורי של בית הספר בו אתם מציגים לראווה את המתרחש, את התוצרים ואת המידע הגלוי לכול.
כדי להקל על הגולשים שלכם בניווט למרחב האישי, הוסיפו קישור אליו באמצעות כפתור מעוצב או קישור בתפריט.עוד אין לכם מערכת לניהול חשבון אישי לתלמידים, למורים ולהורים?
קראו כאן על החשבון האישי אותו אנו מציעים למוסדות החינוך.