בתי-ספר יסודיים


 אופק – מודיעין מכבים רעות  אורנית – אורנית  אזורי צומח גדרה – בילויים – גדרה
 אלונים – פרדס חנה-כרכור  אמירים – רמת השרון  אסיף – מודיעין מכבים רעות
 אשכול – נס ציונה  ביאליק – קרית ביאליק  בית ספר בגין – רחובות
 בית ספר הירוק – החדש – הוד השרון  בית ספר ידע – קרית ביאליק  בן גוריון – קרית מוצקין
 דורות – מודיעין מכבים רעות  האלה – מודיעין מכבים רעות  הבונים – קרית ביאליק
 הדר – נס ציונה  היובל – מודיעין מכבים רעות  הממלכתי אבן חן – שוהם
 הממלכתי רבין – שוהם  השיטה – רחובות  ויצמן – קרית מוצקין
 זבולון המר – לוד  חוט השני – מודיעין מכבים רעות  יגאל אלון – גבעת שמואל
 יגאל אלון – גבעתיים  יחד – מודיעין מכבים רעות  יסודי גן יבנה- אילן רמון – גן יבנה
 יסודי חדש גן יבנה – גן יבנה  מ"מ מנחם בגין – נתניה  מ"מ צמח השדה – מעלה אדומים
 מולדת – מבשרת ציון  ממ' הרצוג – מזכרת בתיה  ממ"ד שבטי ישראל – מודיעין מכבים רעות
 ממלכתי א – הוד השרון  ממלכתי אזורי אביחיל – אביחיל  ממלכתי ויתקין – כפר ויתקין
 ממלכתי מתן – מתן  ממלכתי ניצנים – שוהם  מעגנים – מעגן מיכאל
 מענית – רמלה  משואת נריה – מודיעין מכבים רעות  נופי סלע – מעלה אדומים
 נופית – נופית  עין הים – חיפה  עש מיי בויאר – ירושלים
 קדם – בארותיים  קרול – פתח תקווה  קרית יערים – רמת השרון
 קרית עמל – קרית טבעון  קשת – מודיעין מכבים רעות  שרת משה – קרית אונו

חטיבות ביניים


 דע גן – גבעת שמואל  חט"ב ק.הסביונים א' – יהוד-נווה אפרים-מונס  חטיבת שזר – בת ים
 מרכז ימי מכמורת – מכמורת  עיתון היובל – מודיעין מכבים רעות  פסג"ה מודיעין – מודיעין מכבים רעות
 פרחי המדע – רחובות  שלהבת – שוהם – שוהם  תיכון קציר רחובות – רחובות

תיכונים ומקיפים


 אורה מודיעים – רמת גן  אזורי גדרה – גדרה  בן גוריון נס-ציונה – נס ציונה
 הנדסאים הרצליה – הרצליה  העל יסודי נחשון – מרכז שוהם  התיכון הניסויי – ירושלים
 חט"ב בן גוריון – פתח תקווה  חט"ב בן צבי – קרית אונו  חט"ב גולדה מאיר – נס ציונה
 חט"ב חדשה שוהם יהלום – שוהם  חט"ב חצב – אלפי מנשה  חט"ב ממ' ראשונים – גני תקווה
 חט"ב ממלכתית אורנית – אורנית  חט"ב עידנים (פארק עופ. רמלה) – רמלה  חט"ב פיינברג – פתח תקווה
 מנור כברי חט"ע – כברי  מקיף אלון-גינזבורג – יבנה  מקיף בית ירח – כנרת (קבוצה)
 מקיף ג' העמית עמל – ראשון לציון  מקיף גילה – ירושלים  מקיף ו ע"ש יגאל אלון – ראשון לציון
 מקיף ו' – אשדוד  מקיף ז' רביבים – ראשון לציון  מקיף סליגסברג – ירושלים
 מקיף ע"ש אלדד – נתניה  מקיף ע"ש זיו ומרקס – ירושלים  מקיף ע"ש רוגוזין – קרית אתא
 מקיף עירוני ה' – ראשון לציון  מקיף שש שנתי גמנסיה הרצוג – חולון  ע"ש יצחק רבין עי"ס עירוני ב – מודיעין מכבים רעות
 ע"ש רא"ל מרדכי גור – עירוני ג – מודיעין מכבים רעות  עירוני א' – מודיעין מכבים רעות  עירוני א' – תל אביב – יפו
 עירוני א' חשמונאים – בת ים  עירוני ד' גן נחום – ראשון לציון  עירוני ה – מודיעין מכבים רעות
 עירוני יא' – תל אביב – יפו  עירוני כללי הראשונים – הרצליה  עירוני ע"ש שזר – בת ים
 עירוני עש פנחס אילון – חולון  פלך ע"ש רות קורמן – קרית עקרון  קרית חינוך יפו (עירוני ז') – תל אביב – יפו
 רנה קסין – ירושלים  תיכון אזורי מגידו – עין השופט  תיכון הדרים – הוד השרון
 תיכון טכנולוגי נעמת – חולון  תיכון טכנולוגי נעמת – פתח תקווה  תיכון טכנולוגי נעמת – רחובות
 תיכון יחד – מודיעין מכבים רעות  תיכון לאומנויות – ירושלים  תיכון מכבים רעות מור – מודיעין מכבים רעות
 תיכון ע"ש אוסטרובסקי – רעננה  תיכון ע"ש קלעי – גבעתיים  תיכון חקלאי – פרדס חנה כרכור

אולפנא


 אולפנא לבנות – אשדוד  אולפנאת זבולון – ראש העין

ישיבה


 ישיבת נוה הרצוג – ניר גלים